X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
آقای او
  
 
 

----------------------
آقای اوثانی
مینا
عادی
بلوت
شاه عباس
بی نمک
بوالفضول الشعرا
ناصر فیض
غریبه
عمو رضا
خاکستر
یه وبلاگ
کسوف
سکوت
سلام
سرآشپز
متال همر
بی بی گل
جاسیگاری
سیاوشون
عبید شاکی
visual c++ 6
احسان آن لاین
به هیچ عنوان
خانم خل و چل
غلاف تمام فلزی
اخبار ساعت 25
هفت خط
سورنا
کوچولو می نویسد
و بدانیم اگر کرم...
منبع موثق
...و غیره
----------------------

کاپوچینو
هفت سنگ
گل آقا
----------------------

Arabian Gulf
----------------------

آرشیو
 
چهارشنبه 26 فروردین‌ماه سال 1383
جنبش !

بفرمایید جنبش !

 

 

 

مقدمه : با توجه به اینکه طی سالهای اخیر سطح جنبش در دانشگاهای کشور  نسبت به گذشته افت کمی و کیفی داشته و این مسئله موجبات نگرانی مردم و مسئولین دلسوز و دانشجویان آگاه را فراهم نموده است ، این جنبش به نمایندگی از طرف تمامی دلسوزان خواستار اجرای سفت و محکم و اساسی بند های چندگانه زیر برای رفع مشکل کمبود جنبش در دانشگاه ها بوده و امیدوار است به این طریق حال تمامی کسانی که از عدم وجود جنبش در دانشگاهها سود میبرند گرفته شود !

 

دانشجویان پیرو جنبش دانشجویی ( طیف باحالشون ! )

 

 

 

1 : وزارت به اصطلاح تحقیقات و فن آوری و شورای عالی به اصطلاح انقلاب فرهنگی و سازمان مرکزی به اصطلاح دانشگاه آزاد و هر جای دیگری که به اصطلاح بوده و ربطی به دانشگاه ها دارند موظف هستند در اسرع وقت درس دو واحدی " آشنای با جنبش ها " را به عنوان یک درس عمومی تمامی رشته ها به دانشجویان تحت پوشش خود ارائه کنند .

این جنبش همچنین با توجه به بررسی های انجام گرفته کتاب " یک دو سه .... جنبش " اثر دکتر میکایل جکسون  را برای این دوره درسی مناسب تشخیص داده و به عنوان کتاب اصلی درس آن را به مراکز به اصطلاح فوق پیشنهاد می دهد .

 

2 : با توجه به تجارب موجود ، برای اینکه دوره درسی پیشنهادی در بند پیشین دوره مناسب و تاثیر گذاری برای دانشجویان باشد ، لازم است انگیزه های قوی و مناسبی برای آنان فراهم شود . پیشنهاد این جنبش برای نیل به این مقصود به طور خلاصه در بند های زیر به اطلاع میرسد :

 

2 – 1 : این درس یکی از موارد امتحانی کنکور تحصیلات تکمیلی در تمامی رشته ها قلمداد شود و با توجه به نیاز جنبش دانشجویی به نیروی متخصص با تعیین ضریب مناسب این درس در هر رشته ، با عنایت به لطف پروردگار ، کشور به یک جنبش دانشجویی متخصص و متعهد و مناسب دست یابد .   

 

2 – 2 : در کنار درس فوق ، توسط گروه تربیت بدنی یک واحد " آز جنبش " به صورت عملی ارائه و طی آن دانشجویان با استفاده از " مارش های مناسب جنبش " و با انجام جنبشهای مناسب سر زنده و شاداب نگه داشته شوند !

 

2 – 3 : اختصاص وام ازدواج دانشجوی منوط به پاس کردن این درس با نمره مناسب گردد تا از این طریق اولا انگیزه دانشجویان برای اخذ و گذراندن این دوره درسی افزایش بیابد و ثانیه زوج های جوان آینده تسلط لازم را بر انواع جنبش ها کسب کنند و بتوانند هم برای هم دیگر زوج های مناسبی باشند و هم فردا پس فردا پدران و مادران آگاهتری برای فرزندان دانشجوی خود بشوند .

 

2 – 4 :  با ایجاد هماهنگی بین سازمان های به اصطلاح فوق و معاونت به اصطلاح وظیفه نیروی انتظامی و اداره ثبت به اصطلاح احوال ، منتخبین المپیاد دانشجوی آشنای با جنبش ها در صورت پسر بودن از سربازی معاف و در صورت دختر بودن صاحب یک شوهر مناسب(1) بشوند !

 

2 – 5 : اصلا در صورت تشخیص مسئولان و در مواردی که کشور حسابی به یک جنبش دانشجوی همیشه در صحنه و مناسب نیاز دارد ، میتوان تمامی جنبش کنندگان را مشمول بند 2 – 4 نمود چرا که بی تعارف این بند بیانگر هدف نهای و آمال و آرزوهای تمامی دانشجویان همیشه در صحنه می باشد  !

 

2 – 6 : برای جذاب کردن این دوره درسی ، با توجه به گمانه زنی های انجام شده توسط این جنبش و تحقیقات دامنه دار محققین ، اگر اساتید محترم به صرف فقط حضور دانشجویان ، یا حتی به صرف فقط اخذ درس توسط آنها  نمره مناسبی را برایشان در نظر بگیرند و بر خلاف باقی سیستم آموزشی ، این درس را به صورت غیر آزمون گرا یا " exam less " برگذار کنند ، خیلی خوب میشود !

 

2 – 7 : فکر کنم این ترم دیگر مشروط نشوم ... آخ جان !

 

3 : این جنبش در پایان آرزوی توفیق برای تمامی کسانی که به خاطر شور [و شیرین] زندگی زده اند زیر جنبش و دارند به کشورشان خدمت می کنند ، دارد و امیدوار است که طی چند سال آینده ( و یا اصلا تا ابد ) همین جوری بدون تغییر و خستگی ناپزیر به جنبششان ادامه بدهند که دارد خیلی حال میدهد .... به به !

 

-------------------------------------------------------------------------------

1 :  مجهز به اسب سفید و سایر ملزومات مورد نیاز ! 

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 277311


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها